Lana Del Rey në prag të martesës me një muzikant që e ka takuar në një faqe takimesh

Lana Del Rey në prag të martesës me një muzikant që e ka takuar në një faqe takimesh

Lana Del Rey mund të ketë disa lajme të lumtura ndërsa viti po mbyllet përderisa po qarkullojnë zëra se ajo është fejuar me një zotëri që u takua në një aplikacion takimesh.

Ylli 35-vjeçar thuhet se kishte rënë kokë e këmbë për një muzikant tjetër të quajtur Clayton Johnson dhe thuhet se tha “po” kur ai i propozoi.

Sipas këtyre fjalëve Lana dhe i dashuri i saj 31-vjeçar po planifikonin martesë pas një paraqitje të këngëtares së Born To Die në The Tonight Shoë me Jimmy Fallon të hënën.

Adhuruesit ishin të shpejtë për të dalluar një unazë gjigante në gishtin e këngëtares, ndërsa disa komentues zbuluan se unaza ishte në gishtin e saj për ditë me radhë ndërsa rishikonin postimet e fundit të mediave sociale nga ylli.

Një raport i botuar të martën thotë: “E nominuara për Grammy e cila kryesisht e mban jetën e saj të fshehtë, kohët e fundit u fejua me këngëtarin Clayton Johnson.”

Njerëzit gjithashtu pretenduan se çifti kishte një mënyrë shumë moderne të takimit, duke shtuar: “Çifti u takuan në një aplikacion takimesh”./Insajderi.com

Mirror