Landa Del Rey këndon You”ll Never Walk Alone natën e zgjedhjeve

Landa Del Rey këndon You”ll Never Walk Alone natën e zgjedhjeve

Lana Del Rey ka befasuar fansat e saj duke kënduar një këngë shprese natën e zgjedhjeve në SHBA.

Këngëtarja e Video Games, 35 vjeç, ndau në llogarinë e saj në Twitter një video duke kënduar You’ll Never Walk Alone nga muzikori Carousel ndërsa rezultatet u paraqitën të martën në mbrëmje.

Kënga do të jetë e njohur për tifozët në Mbretërinë e Bashkuar si himni i Liverpool F.C.  i kënduar nga grupi Gerouse dhe Pacemakers.

Në videon bardh e zi, Lana këndoi: “Kur ecni nëpër një stuhi, mbajeni kokën lart dhe mos kini frikë nga errësira”./Insajderi.com

Mirror

 

View this post on Instagram

 

For the new documentary about Liverpool x @liverpoolfc

A post shared by Lana Del Rey (@lanadelrey) on