LDK sulmon mediat, shpërndan fyerje ndaj TV Dukagjinit

Lidhja Demokratike e Kosovës përmes një reagimi ka sqaruar mospjesëmarrjen e kandidatit të kësaj partie Arban Abrashi në debat me Shpend Ahmetin. LDK gjatë këtij njoftimi ka sulmuar ashpër mediat duke fyer Televizioni Dukagjini. Në njoftim akuzohet se “Dukagjini” se është e afërt me ish-shefin e Dardan Sejdiut dhe subjektin politik Lëvizjes Vetëvendosjes. LDK e … Continue reading LDK sulmon mediat, shpërndan fyerje ndaj TV Dukagjinit