LDK thotë se ky është koalicion i sekserëve

Lidhja Demokratike, nëpërmjet një komunikate, ka shprehur keqardhje për zhvillimet e sotme në Kuvend, kur Kadri Veseli u rizgjedh në krye të tij, pas që, sipas kësaj partie, koalicioni që e zgjodhi atë drejtohet nga Lista Srpska dhe pazargjinjtë. Lidhja Demokratike e Kosovës shpreh keqardhje për zhvillimet e sotme në Kuvendin e Kosovës, ku u … Continue reading LDK thotë se ky është koalicion i sekserëve