Ledjana Prenga adhuron tatuazhin e saj të ri po jo edhe ndjekësit në Instagram

Ledjana Prenga adhuron tatuazhin e saj të ri po jo edhe ndjekësit në Instagram

Në postimin e saj më të fundit, Ledjana – e cila numëron me shumë se 426 mijë ndjekës në Instagram – debutoi me tatuazhin e ri, njofton Insajderi.

Ajo kishte dalë pak nga preferencat e saj për një tatuazh më masiv. Më parë ajo ishte deklaruar se pëlqen tatuazhet më diskrete, por rasti me gdhendjen e re me bojë është shumë më ndryshe.

Në pjesën e poshtme të krahut, konkurrentja e “Për’puthen”, ka një tatuazh “mëngë”, që mbulon rreth e qark gjymtyrën me trëndafila.

“E adhuroj tatuazhin tim të ri”, shkruan ajo, por shumë nga komentet nuk janë në një mendje me Ledjanën.

Shumë nga ata e quajnë të pa shije zgjedhjen e saj për artin trupor. Disa e quajnë të tepërt, dhe nuk i përshtatet natyrës së saj të brishtë. /Insajderi.com