Ledri paralajmëron një gjë të re me “haverat” e tij

Ledri paralajmëron një gjë të re me “haverat” e tij

Ledri Vula me sa duket nuk ka të ndalur në projektet e tij muzikore.

Ai ka postuar një fotografi ku shihet bashkë me disa nga shokët e tij

E në këtë foto reperi ka shkruar poshtë fotografisë një gjë të çuditshëm ku shkruan, “10/10”.

Ky mund të jetë ndonjë këngë e re e Ledrit bashkë me Lumin, MC Kreshën dhe Lyrical Son, të cilët edhe janë në këtë fotografi.

View this post on Instagram

10/10

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Emisioni Review sjell anën tjetër të Adem Jasharit