Ledri, Sara dhe e vogla Poem Blu urojnë vitin e ri

Ledri, Sara dhe e vogla Poem Blu urojnë vitin e ri
Burimi i fotografisë: Instagram @LedriVula

2020-ta i dha Ledrit dhe Sarës epitetin më të bukur – prindër.

Sigurisht që ky fund vit do të ishte më i veçanti për të dy, tani si familje e vogël. Që të tre janë akoma në Gjermani ku edhe pritën ndërrimin e motmoteve, njofton Insajderi.

Sic dihet tashmë, pasi mbushi një javë jetë, Poem Blu u pajis me një llogari personale në Instagram, që natyrisht menaxhohet nga prindërit.

Në emër të saj, prindërit uruan vitin e ri me anë të një postimi në Instagram të Peom Blu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Poem Blu Vula (@poemvula)

Të njëjtën fotografi e publikoi edhe reperi ku shkruan, “2020-ta ka qene e rende per te gjithe, e edhe per mu, por ne fund me solli nje drite te syve dhe ky vit po permbyllet me shume ngrohtesi. Gezuar per dite te reja plot shprese”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)

Një urim për ndjekësit e saj, e ndau edhe Sara Hoxha në Instagram, ku shkruan, “2020 ishe kaq ndryshe, por doli se ishe kaq e veçantë për ne. 2021 qofsh i sjellshëm me të gjithë ne dhe urojë se ky vit i ri nuk sjell asgjë tjetër veçse të mira”. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha)