Legjenda angleze nuk e harron zakonin, arrestohet nga policia britaneze

Legjenda angleze nuk e harron zakonin, arrestohet nga policia britaneze

Joey Barton është ndalur nga policia britaneze pas përleshjes me trajnerin e Barnsley, Daniel Stendel.

Ish futbollisti i Manchester City dhe Newcastle, tani trajner i Fleetwood në kategorinë e tretë të futbollit anglez. Barton gjatë karrierës së tij ishte njohur më shumë për temperamentin e tij se sa për aftësitë e tij si një mesfushor, më shumë në Insporti.com.