LEGJENDA E CHELSEA: E KAM FRIKË MAN UTD

LEGJENDA E CHELSEA: E KAM FRIKË MAN UTD

Trajneri italian, Gianfranco Zola, ka deklaruar se ndeshja ndaj Manchester United në kuadër të FA Cup, do të jetë e vështirë.

Chelsea dhe Manchester United do të takohen në raundin e pestë të FA Cup, të hënën me fillim të orës 20:30, transmeton Insporti.com.