fbpx

Leonora Jakupi tregon kush ia la amanet këndimin e këngës ‘A vritet pafajësia’

Leonora Jakupi tregon kush ia la amanet këndimin e këngës ‘A vritet pafajësia’

E ftuara e kësaj jave n’Kosovë Show ishte Leonora Jakupi.

Këngëtarja ka folur për jetën e saj gjatë luftës në Drenicë.

Rrëfeu momentin e largimit nga Skenderaj drejt Prishtinës e pastaj Tiranës.

Jakupi ka shpjeguar edhe takimin e fundit me babanë dhe amanetin që ai i la.

Leonora ka folur edhe për karrierën e saj muzikore.

Ndërkohë krenare uroi 11 vjetorin e pavarësisë.

Po gjatë emisionit ajo i zbathi moderatorit Shpëtim Desku çorapet e kuqe për t’i mbathur për vete./ Insajderi.com