L’Equipe: Zeneli i jashtëzakonshëm

L’Equipe: Zeneli i jashtëzakonshëm

Ylli kosovar, Arbër Zeneli është duke shkëlqyer me skuadrën franceze, Stade de Reims në kampionatin francez.

Zeneli që nga transferimi i tij në Reims ka mahnitur mediat franceze, me paraqitjet e tij briliante, ndeshje pas ndeshje.

Në tri ndeshje e fundit Zeneli ka qenë titullar dhe në të tri ndeshjet ishte një nga protagonistët e skuadrës, me gola apo asistime, më shumë në Insporti.com.