Lipjan: Sulmohet fizikisht nga vjerra dhe kunata

Lipjan: Sulmohet fizikisht nga vjerra dhe kunata

Në Lipjan të martën një grua është sulmuar fizikisht nga vjehrra  dhe kunata.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt, njofton Policia e Kosovës.

Dhuna në familje është e përditshme në Kosovë, me dhjetëra raste ndodhin çdo ditë. /Insajderi.com/