Lisa Marie Presley është shprëngulur nga shtëpia ku i biri kreu vetëvrasje

Lisa Marie Presley është shprëngulur nga shtëpia ku i biri kreu vetëvrasje

Lisa Marie Presley është shumë zemërthyer për të u kthyer në shtëpinë kur Benjamin, djali i saj ka vrarë veten, prandaj ajo ka gjetur një shtëpi tjetër, raporton The Sun, shkruan Insajderi.

Lisa, vajza e Elvis Presleyt është shprëngulur në një hotel në Beverly Hills me pjesën tjetër të familjes.

Ajo nuk mendon që do të kthehet ndonjëherë në shtëpinë ku ndodhi tragjedia.

Sipas raportit, Benjamin u kthye në shtëpi ku po festohej ditëlindja e të dashurës së tij, hyri në banjo dhe kreu vetrasje./Insajderi.com