Lista e këngëve të preferuara të Leo Messit – mësoni çfarë muzike dëgjon ylli i Barcelonës [Video]

08.11.2017 23:11
Lista e këngëve të preferuara të Leo Messit – mësoni çfarë muzike dëgjon ylli i Barcelonës [Video]

Leo Messi është adhurues i flaktë i muzikës latine dhe asaj reggaeton.

Lionel Messi është fans i zhanrit të muzikës “reggaeton”, dhe tashmë është zbuluar lista këngëve të preferuara të tij.

Ylli i Barcelonës më së shumti shijon muzikën latine, dhe kjo u dëshmua disa muaj më parë kur ai shkoi në një koncert të këngëtarit të njohur, Maluma, së bashku me shokun e tij të skuadrës, Luis Suarezin, dhe bashkëshortet Antonella Roccuzzo dhe Sofia Balbi.

Kjo është lista e këngëve të preferuara të tij. /Insajderi

1. Ay Vamos – J. Balvin
2. The question – J Álvarez
3. Kiss you – Prince Royce
4. When he starts dancing – Rombai
5. You without me – Drear Mar I
6. Labyrinths – Drear Mar I
7. Beyond your eyes – Drear Mar I
8. 24K Magic – Bruno Mars
9. Safari – J Balvin
10. Picky – Joey Montana
11. The Loser – Maluma
12. Until dawn – Nicky
1. Ay Vamos – J. Balvin
2. La pregunta – J Álvarez
3. Darte un beso – Prince Royce
4. Cuando se pone a bailar – Rombai
5. Tú sin mí – Drear Mar I
6. Laberintos – Drear Mar I
7. Más allá de tus ojos – Drear Mar I
8. 24K Magic – Bruno Mars