Liverpool prezanton fanellat e reja nga Nike

Liverpool prezanton fanellat e reja nga Nike

Ekipi i Liverpool, ka prezantuar fanellat e reja për sezonin e ri, pas marrëveshjes së re të klubit, me gjigantin e veshjeve, Nike.

Komente pozitive për fanellat kanë ardhur nga fansat, të cilët janë shumë të kënaqur me këto fanella.

Nike ka dizajnuar fanellat, në atë mënyrë, duke ruajtur tradicionalen e ekipit nga Anfield.

Nga fotot dhe videot e shpërndara nga klubi i Liverpool, shihet se edhe lojtarët janë shumë të kënaqur me këto fanella./Insajderi.com.