Liverpool vs Chelsea – favoriti sipas bastoreve dhe kuota e Shaqirit për shënim

Liverpool vs Chelsea – favoriti sipas bastoreve dhe kuota e Shaqirit për shënim

Liverpooli është favoriti absolut për ta fituar ndeshjen e Superkupës me Chelsean.

Në stadiumin ‘Vodafone Park’ të Stambollit, sot me fillim nga ora 21:00 takohen dy ekipet angleze – njëra fituese e Ligës së Kampionëve, e tjetra fituese e Ligës së Evropës.

Favorit për ta fituar Superkupën e Evropës shihet skuadra e Liverpoolit, transmeton Insporti

Rrjeti i famshëm i bastoreve, “bet365”, i ka bërë të ditur kuotat sa i përket kësaj ndeshjeje.

Lexoni kuotat e bastoreve