“Liverpooli do të duhej ta tranferonte Wilfrad Zaha”

“Liverpooli do të duhej ta tranferonte Wilfrad Zaha”

“Liverpool duhet të ishte përpjekur të nënshkruante yllin e Crystal Palace, Wilfred Zaha, gjatë verës”.

Kështu ka deklaruar ish-sulmues i Chelsea, Tony Cascarino i cili beson se Liverpooli mund të nënshkruante me yllin e Crystal Palace.

“Unë isha i befasuar që Liverpool nuk hyri në vend të tij Zaha por më pas ata shkuan për Diogo Jota dhe e morën atë për 40 milion £ dhe një lojtar më të ri i cili tashmë ka ndërhyrë”.

Ai po ashtu tha se Zaha do të ishte i duhuri për formacionin e Liverpoolit. /Insajderi.com