“Loca”, kënga më e re nga Kidda

“Loca”, kënga më e re nga Kidda

Si shumë nga artistët e tjerë shqiptarë, edhe reperi i njohur Kidda ka realizuar një videoklip në karantinë.

Fjala është për klipin e këngës së tij të re të titulluar “Loca”, të cilin e ka kompletuar mjaft mirë nga ana vizuale.

Tekstin e ka shkruar vet këngëtari, kurse për miksimin dhe masterizimin është përkujdesur Marconi Music.