Loredana befason Getinjon për ditëlindje

Loredana befason Getinjon për ditëlindje

Loredana dhe Getinjo janë jo vetëm kunetër, por kanë treguar se janë edhe miq shumë të mirë. Kjo u vërtetua ditët kur skandali i Loredanës ishte kryefjala e mediave. Getinjo i doli në mbrojtje kunatës duke bërë shpesh postime ku tregonte se ajo është e pafajshme.

Reperi ka festuar ditëlindjen dhe Loredana e ka surprizuar me një tortë me luleshtrydhe për t’ja ëmbëlsuar ditën. Me këtë rast Getinjo i ka bërë Loredanës një dedikim në rrjetin e tij social Instagram duke e falenderuar.