Loredana befason me pamjen e re me flokë kaçurrela

Loredana befason me pamjen e re me flokë kaçurrela

Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, është gjithmonë shumë e komentuar për jetën e saj private dhe atë profesionale.

Ajo është cak i mediave rozë për çdo lëvizje të saj për shkak të ndikimit të madh që ka tek publiku.

Loredana është gjithashtu shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, përmes disa fotografive të publikuara në InstaStory, Loredana ka vënë në dukje ndryshimin e saj të ri në pamje.

Ajo i ka kthyer flokët e saj ngjyrë kafe në kaçurrela, duke marrë kështu një pamje më ndryshe nga e zakonshmja.

Ajo ka marrë shumë komente pozitivë për pamjen duke u komentuar shumë nga fansat.

Loredana ka qenë shumë aktivë këtë verë më projekte të reja muzikore

Klipi i fundit që ajo solli për publikun ishte “Oh Digga”, i publikuar disa javë më pare në bashkëpunim më Mozzik./Insajderi.com