Loredana dhe Mozzik po vijnë në Kosovë

Loredana dhe Mozzik po vijnë në Kosovë

Reperja e njohur Loredana Zefi u bë lajm kryesor ditëve të fundit në mediat vendore dhe ato ndërkombëtare, kryesisht zvicerane.

Gruaja e reperit të njohur Gramos Aliu “Mozzik” dyshohet se mashtroi çiftin zviceran duke i marrë rreth 1 milion franga zvicerane.

Ajo u mor në pyetje nga policia në Zvicër, ndërkaq u liruar pas disa orëve.

Ballkani.info mëson se Loredana e shoqëruar nga bashkëshorti i saj Mozzik edhe pak nisen për të arritur në aeroportin ndërkombëtar “Adem Jashari”.

Ballkani ka siguruar foto nga aeroporti i Bazelit ku shihet qifti i shumë përfolur ditëve të fundit me dyshimin për keqpërdorim.