Loredana dhe Mozzik publikojnë bashkëpunimin  “Oh Digga”

Loredana dhe Mozzik publikojnë bashkëpunimin  “Oh Digga”

Loredana dhe Mozzik janë rikthyer në tregun muzikor me një bashkëpunim tjetër, duke lansuar projektin “Oh digga”, shkruan Inssajderi.

Kjo këngë ishte paralajmëruar ditë më parë, ndërsa tani mund ta dëgjojmë në platformat Youtube.

Ata kohë pas kohë po lënë të kuptohet se tashmë janë rikthyer si çift përmes imazheve dhe videove të ndryshme që postonin në praninë e njëri tjetrit ndonëse ende nuk kanë konfirmuar asgjë.

Ndërsa bashkëpunimet muzikore nuk po i ndalin pavarësisht ka shumë thashetheme se si qëndron lidhja e tyre.

Kjo këngë pritet të jetë edhe pjesë e albumit të tyre të përbashkët “No rich parents”./Insajderi.com