Loredana flet për fotografinë ku shihet gjysmë e zhveshur pranë Mozzikut

Loredana flet për fotografinë ku shihet gjysmë e zhveshur pranë Mozzikut

Mozzik dhe Loredana pa dyshim që së fundi janë kryetemë për mediat rozë, pasi po përflitet se janë ribashkuar.

Pasi bënë bujë shumë të madhe me fotografinë ku u shfaq Loredana me një bebush në krah, dyshja së fundi kanë ndezur rrjetin me publikimin e kopertinës së albumit për të cilin janë duke punuar tash e një kohë.

Pas ndarjes, çifti shfaqen për herë të parë bashkë, e që afirmiteti i tyre ishte “bombë” për gjithë publikun.

Kështu dyshja ka vendosur ta konfirmojë ribashkimin, duke paralajmëruar albumin e përbashkët që mbanë titullin”No rich parents”, (pa prindër të pasur), titull ky që prej kohësh Loredana e mban në llogarinë e saj në Instagram.

Por, ajo që ra në sy më së shumti ishte paraqitja e bukuroshes e cila është e komplet e zhveshur në pjesën e sipërme të trupit.

Ndërsa, ka qenë një fans që komentoi: “Asnjëherë nuk zhvishesh për klikime, Loredana”, bazuar në një tekst të këngës së saj.

Kurse, komenti nuk shpëtoi nga reagimi i artistes e cila ia ktheu: “për Mozzikun e dashur”.

Loredana dhe Mozzik tani duket se janë të lumtur krah njëri tjetrit dhe po shijojnë sukseset. /Insajderi.com