Klipi i “Labyrinth” u publikua menjëherë pas aferës që bëri bujë mediatike, e ajo vëmendje u përcoll edhe të kënga e re. Mirëpo pas konferencës për shtyp që ajo mbajti në Kosovë u kthye menjëherë pranë familjes së saj të vogël në Zvicërr.

Duke qenë nënë e vogëlushes Hana e njëkohesisht duke qenë nën hetime me akuzën për zhvatje dhe mashtrim të një çifti zviceran, Loredana nuk po ndal zhvillimin e artit të saj. Ajo po vjen prapë më një projekt të ri.

Loredana hyri në Instagram duke ju ofruar ndjekësve të saj një shijë të këngës së re. Detaje tjera për publikimin e këngës ende nuk janë bërë të ditura. /Prive.al

View this post on Instagram

Soll ich ???????????? @macloud @miksu

A post shared by Loredana (@loredana) on