Loredana thyen heshtjen, flet sot para publikut

Loredana thyen heshtjen, flet sot para publikut

Heshtja e Loredanës për skandalin e zhvatjes se qindra mijëra frangëve nuk do të zgjasë shumë.

Reperja ka vendosur të flasë, me gjithë dy avokatët e saj.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes Instagramit ku shprehet: ‘Ju ftoj që sot me datët 10.05.19 (E Premte) në ora 12:00 në Hotelin Emerald në Prishtinë të vini në konferencë për media ku unë do jem me dy avokatët e mi, Tomë Gashi dhe Artan Sadiku për të sqaruar të vërtetën lidhur me publikimet në media ditëve të fundit me atë që çka ka ndodhur në të vërtetënë rastin në Zvicër’.