fbpx

Loredana Zefi paralajmëron risi dhe bashkëpunime të reja muzikore

Loredana Zefi paralajmëron risi dhe bashkëpunime të reja muzikore

Përmes postimimeve të saj të fundit në Instastory Loredana ka bërë të ditur që është gati të lansojë në treg albumin e saj të parë dhe jemi të bindur që do të jetë nje sukses i vërtetë pasi fansat kanë shfaqur një mbështetje dhe pëlqim të madh ndaj saj që në shfaqjen e saj të parë si e dashura e Mozzik .

Përveq Mozzik-it duket se do të ketë dhe disa bashkëpunime për këtë vit.