Loredana Zefi publikon këngën me Capital Bra

Loredana Zefi publikon këngën me Capital Bra

Mbrëmë pas mesnatës, reperja a njohur shaiptare Loredana Zefi e ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

Kënga vjen në bashkëpunim me Capital Bra dhe titullohet “Nicht verdient”.

Këtij projekti muzikor i është realizuar edhe videoklipi ndërsa Loredana edhe këtë herë e ka marrë vëmendjen me paraqitjen e saj.

Për producimin janë përkujdesur Beatzarre, Djorkaeff, BuJaa Beats, kurse miksimin dhe masterizimin e ka bërë Beatzarre.

Ndërkohë, videoja atraktive i është besuar Heiko Hammer.

 

Nuredin Gashi për Thaçin: Jo vetëm këngë por edhe gjymtyrët e trupit..