Loshaj i ‘mbyll derën’ Shqipërisë: Ëndrra ime të luaj me Kosovën

Loshaj i ‘mbyll derën’ Shqipërisë: Ëndrra ime të luaj me Kosovën

Florian Loshaj është duke shkëlqyer në kampionatin rumun, me fanellën e Politehnica Iasi.

Mesfushori 23-vjeçar që luante më parë në Holandë me klube si MVV Maastricht dhe Roda JC, këtë verë kishte nënshkruar me klubin rumun, Politehnica Iasi.

Shqiptari i Kosovës në pesë ndeshjet e aktivizuara si titullar, ka arritur të shënojë dy gola.

Lexoni më shumë në Insporti