Luana vishet në fustan plot lule, me këtë imazh uron pashkët

Luana vishet në fustan plot lule, me këtë imazh uron pashkët

Luana Vjollca është padyshim një prej emrave më të përfolur në publikun shqiptar.

Këngëtarja dhe moderatorja është shumë e komentuar sidomos për paraqitjet e saj tejet tërheqëse.

Luana posedon me mijëra ndjekës në rrjete sociale, për të cilët edhe nuk mungon me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është veshur në fustan me lule dhe me këtë imazh ajo uron pashkët.