Luana Vjollca befasohet nga kjo femër e njohur për publikun

Luana Vjollca befasohet nga kjo femër e njohur për publikun

Një prej personave të njohur për publikun e ka befasuar Luana Vjollcën.

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur, Luana Vjolla, ka shoqëri të mirë me stilisten, Blerina Kllokoqi-Rugova me të cilën edhe bashkëpunon, shkruan lajmi.net.

Dyshja shumicën e kohës janë bashkë e së fundmi ishte Blerina ajo e cila e ka befasuar Luanën.

Buqetën me lule që ia ka dhuruar, këngëtarja e ka ndarë me ndjekësit në Instagram.