Luana Vjollca në pushime, mijëra euro nata në vendin luksoz të saj

Luana Vjollca në pushime, mijëra euro nata në vendin luksoz të saj

Moderatorja e po ashtu edhe këngëtarja Luana Vjollca së fundmi është dukë qëndruar për pushime në Itali.

Ajo ndodhet në Venecia dhe në fotot e publikuara ka paraqitur hotelin luksoz ku qëndron i cili kushton rreth 1000 euro nata.

Dhoma me pamje nga liqeni shkon deri 1432 euro, të cilën të tillë e ka Luana.

Ndër të tjera ajo para dy jave ka publikuar bashkëpunimin me këngëtarin Ramadan Krasniqi i cili titullohet “Sonte”.