Luana Vjollca publikon projektin “Një mijë vjet”

Luana Vjollca publikon projektin “Një mijë vjet”

Luana Vjollca është ndër këngëtaret dhe prezantueset më të komentuara në trojet shqiptare, njofton Insajderi.

Bukuroshja bionde së fundi ka njoftuar se ka publikuar projektin më të ri muzikor.

“Një mijë vjet” titullohet kjo këngë e punuar nga Rzon dhe Pëllumb, me melodi e tekst të Yll Limanit.

Incizimi është realizuar në studion e Bini Diez, ndërsa për videoklipin është përkujdesur produksioni Imagine Films.

Ndiqeni të plotë më poshtë./Insajderi.com