Luana “zjarr” nga pushimet në Afrikë

Luana “zjarr” nga pushimet në Afrikë

Një pjesë e VIP-ve shqiptare tashmë kanë nisur pushimet në vende të nxehta duke udhëtuar larg Europës.

Një gjë të tillë e ka barë pas Tynës, edhe këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca.

Ajo është duke qëndruar në Afrikën Lindore, ku ka sjellë edhe disa fotografi nga atje.

Mauritius është vendi ku po qëndron biondina bukuroshe meqë rast ka postuar edhe imazhe joshëse nga vendi.

Me bikini të bardha Luana ka treguar asetet e bollshme trupore duke theksuar edhe tatuazhet.

Fotografia ka marrë komente të shumta pozitive, por si çdoherë nuk kanë munguar edhe ato negative.

Në anën tjetër, Luana ka treguar se shumë shpejte do të vie më emisionin  e saj dhe do t’i rikthehet televizionit./Insajderi.com