fbpx

Luftëtari i betejës së Koshares i plagosur e në karrocë invalidësh, mbjell një pemë

Luftëtari i betejës së Koshares i plagosur e në karrocë invalidësh, mbjell një pemë

Shpetim Agusholli, luftëtari i betejës së Koshares, ku mbeti edhe i plagosur e në karroce invalidësh ka pranuar sfidën “Mbjellë një Pemë”. Ai ka mbjellë pemën në kompleksin memorial në Koshare, shkruan Insajderi.

Mes, tjerash ai ka shkruar “qoftë pemë e begatshme dhe plot hije për vizitorët”.

Siç edhe është sfida, pas mbjelljes së pemës ai ka nominuar edhe 6 persona të tjerë.

Shkrimi i plotë i Agushollit:

#Planta TreeCallengeKosova/Pas nominimit nga Besim Dina me sukses e përfundova mbjelljēn e pemes në kompleksin memorial në “ Koshare” .

Qoftë pemē e begatshme dhe plot hije për vizitorët .Tash sfidoj Hazir Sh. HaziriBurneta Rama Lika Kajtazi Time Kadrijaj Arlind Karahoda Shukrije Ramadani

 

Gepostet von Shpetim N Agusholli am Montag, 15. April 2019