Luizi dhe Olta po xhirojnë filmin e shumë përfolur

Luizi dhe Olta po xhirojnë filmin e shumë përfolur

Luiz Ejlli ka publikuar foton nga xhirimet e filmit në të cilën këngëtari dhe fituesi i BB VIP Albania 2, do të luaj rolin kryesor me ish-banoren tjetër të spektaklit, aktoren Olta Gixhari.

Dyshja shihen në foto duke lexuar skenarin e filmit.

Luizi dhe Olta do të luajnë rolin e çiftit, ndërsa siç raportohej në media, Kiara do të jetë në rolin e vjehrrës.