Lushtaku: Mbështetje masive për PDK-në, dikë nuk do ta zërë gjumi

Lushtaku: Mbështetje masive për PDK-në, dikë nuk do ta zërë gjumi

Kandidati për deputet nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Mërgim Lushtaku, ka thënë se kanë mbështetje masive nga familjet e dëshmorëve, invalidët dhe veteranët e luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Skënderaj, njofton Insajderi.

Kështu u shpreh ai me anë të një postimi në Facebook, ku tutje thotë se “Dikë nuk do ta zë gjumi nga kjo pamje”.

“Mbështetje masive për PDK-në nga familjet e dëshmorëve, invalidët dhe veteranët e luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Skënderaj”, ka shkruar Lushtaku.

Ndryshe, Mërgim Lushtaku në këto zgjedhje kandidon me numrin 11. /Insajderi.com