Madonna prezenton vajzat e saj binjake në një sesion të rrallë fotografik

Madonna prezenton vajzat e saj binjake në një sesion të rrallë fotografik

Madonna ka dhënë një pamje jo të zakonshme të privatësisë së saj, duke postuar fotografi të dy vajzave të saj binjake që nuk kemi pasur rastin t’i shohim më parë.

Krijuesj i hitit Vogue,  u krenua me familjen e saj, në foton të cilën ajo e postoi në Instagram të dielën së bashku me vajzat Estere dhe Stella, tetë.

Dy vajzat po argëtoheshin duke pozuar para kamerës me paruke me ngjyra të ndezura, sigurisht nga koleksioni ekcentrik i vajzës së tyre.

Mbretëresha e muzikës Pop, Madonna është nënë krenare e gjashtë fëmijëve të mrekullueshëm.

Këngëtarja kohët e fundit dëshmoi rëndësinë e familjes në jetën e saj, kur bëri tatuazhin e saj të parë në moshën 62 vjeç si një nderim për gjashtë fëmijët e saj./Insajderi.com

Mirror