Manchester City dhe Arsenal me fanella të veçanta sonte

Manchester City dhe Arsenal me fanella të veçanta sonte

Janë shpërndarë në internet fanellat e veçanta për ndeshjen e sotme, derbi mes Manchester City dhe Arsenal.

Topçinjtë kanë përdorur fanella speciale edhe për stërvitje edhe për ndeshjen zyrtare, në luftë kundër racizmit, kurse Manchester City në vend të sponsorit, ka vendosur shkrimin që kërkon ndihmë për tu rikuperuar bota nga virusi Corona.

/Insajderi.com/