Manchester United do të paguaj 120 milionë për Sancho

Manchester United do të paguaj 120 milionë për Sancho

Jadon Sancho është objektivi kryesor i klubit të Manchester United dhe ata do të duhet të paguajnë shumë për të marrë shërbimet e tij.

“Dortmund janë duke pritur që United të paguajë 120 milionë euro për Sancho, por ata e dinë se ato para do të paguhen vetëm nëse klubi anglezë arrin të kualifikohet direkt në Ligën e Kampionëve” shkruan BILD, raporton Insajderi.

Skuadra e Ole Gunnar Solskjaer duket pothuajse e kompletuar, por trajneri norvegjez ndjen se atij i duhen të paktën edhe dy lojtarë për t’i arritur objektivat e tyre./Insajderi.com