Manchester United është afër marrëveshjes me trajnerin e njohur

Manchester United është afër marrëveshjes me trajnerin e njohur

Gazeta e madhe italiane “Tuttusport” raporton se trajneri italian Massimiliano Allegri dhe Manchester Unitedi janë afër një marrëveshje bashkëpunimi, më shumë në Insporti.com.