fbpx

Marina Vjollca në pushime takohet me aktorë të famshëm botëror

Marina Vjollca në pushime takohet me aktorë të famshëm botëror

Marina Vjollca, e cila prej pak ditësh ndodhet në Las Vegas në California, ka arritur që të takohet me aktorin e famshëm hollivudian Antonio Banderas.

Ka qënë vetë Marina, ajo që ka shpërndarë foton në Instagram, duke e shoqëruar me përshkrimin  “Më i miri!”.

Prej ditësh, Marina dhe bashkëshorti i saj Getoar Selimi, kanë zgjedhur Shtetet e Bashkuara të Amerikës, dhe destinacione si Las Vegas dhe Los Angeles për të kaluar pushimet e tyre të ëndrrave.

Marina poston  çdo foto dhe çdo video, duke ndarë me ndjekësit e saj detaje nga këto pushime të cilat arrijnë çmime marramendëse.

View this post on Instagram

The Best! @antoniobanderasoficial

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on