fbpx

Marina Vjollca takon reperin e famshëm amerikan

Marina Vjollca takon reperin e famshëm amerikan

Prezantuesja Marina Vjollca, paska takuar njërin prej reperëve më të famshëm në Amerikë.

Ajo postoi një fotografi në instastory, për të dokumentuar takimin me njërin nga ish-at e Kylie Jenner.

Bëhet fjalë për Tyga.

Marina e publikoi fotografinë tash edhe pse takimi ka ndodhur shumë më parë, gjatë disa udhëtimeve që pati me bashkëshortin e saj Ghetto Geasy.

Prezantuesja e etiketoi reperin dhe tregoi se imazhi është realizuar kohë më parë.

Megjithatë, ajo paska pasur fatin ta shohë nga afër atë.