Markato e shpresëdhënëse e Chelsea, Lampard ka në dispozicion shumë lojtarë

Markato e shpresëdhënëse e Chelsea, Lampard ka në dispozicion shumë lojtarë

Skuadra londineze, Chelsea, ka bërë një markato që po konsiderohet shumë serioze në garë për titull të kampionit.

Klubi që menaxhohet nga Frank Lampard, ka arritur që në Londër t’i sjellë lojtarë si; Timo Werner, Thiago Silva, Ben Chilëell, Hakim Ziyech, njofton Insajderi.

Po ashtu Kai Havertz pritet t’i bashkohet klubit anglez.

Chelsea ka arritur që të kualifikohet për në Ligën e kampionëve dhe në Premierligen angleze do të ketë përballje me dy skuadra të fuqishme si Liverpool dhe Manshester City. /insajderi.com