Markut iu ndërrua kundërshtari – menaxheri jep detajet

Markut iu ndërrua kundërshtari – menaxheri jep detajet

Florian Marku sot zhvillon meçin e tij të tretë në boksin profesionist, pasi ka bërë një karrierë impresive në kik boks dhe ka zhvilluar edhe disa luftëra në MMA.

Marku, sonte në Angli do të boksojë kundër Jan Marsalekut nga Republika Çeke, i cili ka tri duele si profesionist dhe tri fitore, më shumë në Insporti.com.