Maturantët e “Don Boskos” bëjnë ‘drift’ me vetura në mes të rrugës, për pak sa nuk shkaktojnë aksident

Maturantët e “Don Boskos” bëjnë ‘drift’ me vetura në mes të rrugës, për pak sa nuk shkaktojnë aksident

Maturantët e shkollës “Don Bosko” në Prishtinë kanë zgjedhur një mënyrë të pazakontë dhe shumë të rrezikshme për ta festuar përfundimin e shkollimit të mesëm.

Në një video të dërguar në Insajderi, shihen disa vetura duke lëvizur me shpejtësi, derisa nisen me vrull. Njëra nga madje bën ‘drift’.

Këto, ata i kanë bërë për disa minuta në mes të rrugës, ku për pak kanë shkaktuar aksident. /Insajderi.com