fbpx

‘Mbete ti me u bo presidente e Gjermanisë’, Anita Haradinaj i kthehet komentuesit

‘Mbete ti me u bo presidente e Gjermanisë’, Anita Haradinaj i kthehet komentuesit

Bashkëshortja e kryemistrit të Kosovës, Anita Haradinaj është një nga personazhet më të komentuara  në media dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Ditën e djeshme Anita ka postuar në Instagram një foto ku shfaqet me djalin e saj dhe në sy ka rënë mbishkrimi ‘Presindent i Gjermanisë’.

“Kosovën e kënaqi ai belbani vetëm ty t’ka mbetur mu bo president e Gjermanisë”, i komenton një ndjekës dhe Anita nuk ka lënë mangët  përgjigjen.

“Qetësohu se nuk u bona jo”, ja kthen Anita.