Mbi 31 familje sivjet në deti me kerr të ri – oferta “bjerre kerrin” nga Auto Mita me sukses të jashtëzakonshëm (Foto/Video)

Mbi 31 familje sivjet në deti me kerr të ri – oferta “bjerre kerrin” nga Auto Mita me sukses të jashtëzakonshëm (Foto/Video)

Bëhet fjalë për ofertën që ka shënuar sukses të jashtëzakonshëm këtë vit – ku tashmë të gjithë po shkojnë në deti pasi së pari po e sjellin kerrin e vjetër te Auto Mita, e po nisen me kerr të ri.

Auto Mita me ofertën si në perëndim “Bjerre Kerrin” ka mundësuar dashamirët e veturave që të krijojnë eksperiencë të re dhe shijim të ëmbël të rrugëve të gjata që dikur ishin të bezdisshme, por jo më.

E teksa suksesi i kësaj oferte po vazhdon, bëhet e ditur se tashmë mbi 31 familje kanë shijuar kënaqësinë e të poseduarit të një veture të re duke dhënë të vjetrën.

Renault, Nissan apo Dacia, preferencat janë të ndryshme, por një gjë është e njëjtë – të gjithë po bëhen me vetura të reja.

Para pak javësh filluam me një koncept të ri – Bjere kerrin e vjetër e nisu ndeti me kerr t'ri. ?Sot me mburrje themi se kjo ishte një ndër ofertat tona më të mira ku mbi 30 familje Kosovare rrugëtimin për në deti e bënë me vetura të reja.Eja edhe ti, bëhu pjesë e familjes së madhe të Auto Mita duke sjellë veturën e vjetër për tu bërë me veturë të re!

Gepostet von Renault dhe Dacia – Auto MITA am Freitag, 12. Juli 2019

Oferta “bjerre kerrin” po vazhdon dhe nuk keni më arsye që të drejtoni veturë të vjetër, por si zotni, merreni kerrin e ri me kilometrazhë zero-zero.

Për më shumë detaje rreth kësaj oferte vizitoni show-roomin e mrekullueshëm të Auto Mita në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, apo kontaktoni në numrat e telefonit 045 500 588.