Mc Kresha bëhet baba për herë të parë

Mc Kresha bëhet baba për herë të parë

Mc Kresha dhe bashkëshortja e tij Erzina janë bërë prindër për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur babai i Erzinës me një postim në llogarinë e tij në Facebook ku shkruan, “Mirë se erdhe në jetë Iza.”

Përmes këtij postimi babai i Erzinës konfirmoi edhe emrin e vogëlushes, që është Iza.

Çifti, Kresha dhe Erzina u martuan në vitin 2019 në një aheng me miqtë e ngushtë dhe familjarët e dyshes. /Insajderi.com