Me fustan të ngushtë, Luana Vjollca bën pompa në mes të emisionit

Me fustan të ngushtë, Luana Vjollca bën pompa në mes të emisionit

Luana Vjollcën nuk e ndal as fustani i ngushtë për të qenë spontane në emision. Mbrëmjën e sotme në “Shiko kush luan”, moderatoren do e shohim  të bëjë pompa.

Në promon e emisionit, Luana shfaqet me një fustan  me lule të ngushtë i cili nuk e ka penguar aspak që ajo të ulet në tokë e të bëjë pompa së bashku  me Mozziku dhe Getinjon.

Gjatë emisionit, Mozzik do flasë edhe për Loredanën, pas ndarjes së tyre të bujshme.

Të ftuarit të tjerë do jenë Venera Lumani, Lind Islami, Nexhat Osmani dhe Remzie Osmani.

SONTE 21:00 #ShikoKushLUAN nuk duhet humbur ne asnje menyre !!!! 😍😍😍😍 Me @mozzik @getinjo @remzie.osmani @nexhatosmanii @veneralumani @lind_islami @rezart._.veleshnja @florjanbinaj @fifi.official.fr @shikokushluan @topchannelalbania Me Zjarrrr se kurre 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Gepostet von Luana Vjollca am Samstag, 26. Oktober 2019