Më në fund! Kejvina Kthella pranon që ka bërë operacione plastike

Më në fund! Kejvina Kthella pranon që ka bërë operacione plastike

Modelja e njohur Kejvina Kthella ishte mbrëmjen e djeshme në një video live me doktorin e VIP-ave, Skerdi Faria.

Gjatë intervistës nga Skerdi, ajo ka treguar se është ‘pro’ operacioneve plastike. Bukuroshja ka pranuar se dhe vetë ka kryer ndërhyrje, por nuk ka preferuar të japë detaje.

Megjithatë para disa kohësh e ftuar në emisionin ‘Mos i fol shoferit’, Kejvina la të kuptohej se ka kryer ndërhyrje në gjoks.

Kujtojmë që modelja është spikatur gjithmonë në rrjetet sociale për format seksi trupore.

View this post on Instagram

Think green …@brendanforbes 📸 @jfnextjourney

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

View this post on Instagram

Let me distract you! @dollskill

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

 

 

 

 

Dissi i Morena Tarakut për emision Review